Jak leczyć tachykardię zatokową?

Dzień dobry Mam "wykrytą" nieadekwatną tachykardie zatokową. Tachykardia nasila się przy wyższej temperaturze powietrza, przy zmianie pozycji ciała jak również po kąpieli. Od 8 miesięcy przyjmuje betaloc zok 50. Zauważyłam, że ten lek jest dla mnie dobry przy małej aktywności fizycznej. Jaki inny betabloker mogłabym stosować? Ciśnienie wzrasta mi tylko w drugiej połowie cyklu - sporadycznie do wartości 170/100, a częstoskurcz wtedy też jest wyższy do 130. Stosuję dietę głównie wegetariańską, nie piję kawy. Mam 29 lat, a moje BMI obecnie wynosi 33. Czy to może być POTS? Z góry bardzo dziękuję za sugestię i poradę.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u kardiologa, który Panią zbada i zdecyduje, jaki lek będzie najlepszy w Pani przypadku. Pozdrawiam!