Jak leczyć ten ból w lewej nodze?

https://photos.google.com/photo/AF1QipNTZmbBFBTZ8emnIWK9bpllnA_e4MzvXWU5hym4 to sa moje wyniki MRT der LWS nativ vom 12.06.2017 robione w Niemczech prosze o opis czy czeka mnie operacja prosze od 15 lutego bolom mnie plecy ostry bul w lewej nodze przez udo az ponirzej kolana tabletki nie dzialaja na mnie nic nie moge robic bo jak tylko sie schyle to bul jest jeszcze wiekszy juz sie przyzwyczailem 4 miesiace jak najlepszy kolega ale juz go nie chce prosze odpiszcie z gory dziekuje Marek

Niestety obraz się nie otwiera :/ Według opisu objawów pierwszym rozpoznaniem może być oczywiście rwa kulszowa, niestety poprzez portal abcZdrowie nie wyleczę Pana. wskazaniem do operacji oprócz bólu są postępujące zaniki neurologiczne, co znaczy zanik siły mięśniowej oraz czucia. Proszę po ustąpieniu najsilniejszych dolegliwości próbować układać sie na brzuchu a potem w pozycji przeprostu tzw sfinksa, być może doraźnie pozwoli t na chwilowe lepsze funkcjonowanie. Pozdrawiam