Spuchnięta łydka i siniaki po operacji żylaków lewej nogi

Witam. Przed piecioma dniami mialam operacje zylakow lewej nogi.Niestety byla to juz 2 operacja gdyz pierwsza(2007) nie byla dobrze wykonana pojawily sie zrosty.Nawrot zylakow byl jeszcze wiekszy. Po operacji noga opuchnieta (mam 27 naciec)siniaki ,drobne krwiaki.Nosze kolanowki uciskowe .Moj problem jest w tym ze lydka jest spuchnieta czasem pobolewa sa siniaki.Czy kolanowka moze za bardzo naciskac powodujac opuchlizne,czy to poprostu stan pooperacyjny.Nie uzywam masci ani lekow.pozdrawiam

Piotr Pilarski

Kolanowki nie mogą być przyczyną opuchnięcia. Najprawdopodobniej jest to wynik przebytej operacji.

Pozdrawiam.