Jak leczyć torbiel kości ogonowej?

Witam, mam 20 lat. Około 3 lata wstecz wykryto u mnie torbiel kości ogonowej. Oczywiście miałem operacje, krótki pobyt w szpitalu itp. Po jakimś czasie ból powrócił, nie tak mocny jak wcześniej (na szczęście). Obecnie posiadam delikatnie otwarta ranę, która uniemożliwia mi wygodne siedzenie czy też leżenie. Byłem u kilku specjalistów, uważają, ze nie ma tam torbieli. Co mam zrobić, czym może to być spowodowane, jak doprowadzić do tego, aby rana się 'zamknęła' Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana konsultacja lekarza ortopedy i chirurga ogólnego po zapoznaniu się z dotychczasowymi wynikami badań diagnostycznych będzie można zalecić dalsze postępowanie