Jak leczyć u dziecka późno zdiagnozowaną białaczkę?

Witam, moje dziecko ma późno zdiagnozowaną białaczkę CML, gdyż pediatra leczył na coś innego. Dopiero inny lekarz zlecił rozmaz krwi i wyniki wykazały niski poziom gran. pałeczkowatych 1 (3-6). Są nacieki na narządach i na zatokę. Czy w takim stanie można jeszcze leczyć dziecko? Bo słyszałem o leku glivec ale lekarze prowadzący nie zaproponowali takiego leczenia. Jestem załamany :(

Proszę trzymać się ośrodka leczenia nowotworów wieku dziecięcego. Nie ma czasu na próby, trzeba oprzeć się na doświadczeniu lekarzy, którzy maja w tym doświadczenie.