Rozmaz krwi po wymiotach u dziecka

Proszę o interpretację wyniku mojej 2,5 rocznej córeczki. Trafiłyśmy do szpitala z powodu wymiotów: trwały do piątku od 23 się do nocy z soboty na niedzielę. Szukam pomocy bo lekarze wspomnieli coś o białaczce ale to do mnie nie dociera. CRP 21,2 a rozmaz Metamielocyty 1 % Neutrofile pałeczkowate 5 % Neutrofile podzielone 64 H % [35 - 55] Monocyty 2 % [2 - 7] Limfocyty 22 L % [65 - 80] Limfocyty reaktywne 6 %

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych wyników potwierdzić lub wykluczyć białaczkę. Zdecydowanie proszę jednak niezwłocznie porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie dziecka i zapytać czy to tylko przypuszczenie czy też ostateczna diagnoza.