Jak leczyć zaburzenia derealizacyjno-depersonalizacyjne oraz uszkodzenie organiczne płatów czołowych?

Witam Mam zaburzenia derealizacyjno - depersonalizacyjne oraz uszkodzenie organiczne płatów czołowy i skroniowych oraz nasilona konherencja pomiędzy przednimi a tylnymi obszarami mózgu (pamięć asocjacyjne). Rozległe zaburzenie fal faz wskazują na "mozaikowość" dysfunkcji przetwarzania informacji mózgowej. Mam ciągłe pobudzenia oraz zab osobowości,lęki,depresja. Czy takie leki jak paroksetyna ,lamotrygina pregabalina pomogą to złagodzić?

Szanowny Panie,

Rozumiem potrzebę uzyskania odpowiedzi na wątpliwości dotyczące odpowiedniego programu leczenia Pana dolegliwości oraz diagnozy.
Nie mniej jednak sytuacja zdrowotna, którą Pan opisuje, jak również charakter objawów, które Pana trapią są poważne i wymagają rzetelnej oceny sytuacji. Wszelkie spekulacje na podstawie krótkiego opisu będą narażone na duże ryzyko błędu.
W Pana sytuacji zdecydowanie najbardziej wskazany jest osobisty kontakt z lekarzem, najlepiej zaufanym lekarzem psychiatrą, który biorąc pod uwagę Pana stan zdrowia będzie w stanie zalecić odpowiednie dawkowanie i rodzaj leku. Nie bez znaczenia jest tez Pana historia leczenia oraz aktualne wyniki badań - proszę zadbać by lekarz miał dostęp do wszystkich tych niezbędnych informacji.
Po uregulowaniu farmakologicznym pod okiem lekarza warto także skorzystać z pomocy psychoterapeuty, który może pomoc w poradzeniu sobie z objawami depresyjnymi oraz rozpocząć terapię zaburzenia osobowości o którym Pan pisze.
Życzę powodzenia w leczeniu i uzyskania ulgi w odczuwanych objawach.