Jak leczyć zaburzenia erekcji po grypie?

Witam mam 22 lata i po grypie której nie mogłem wyleczyć na kursie przez 2 tygodnie mam problem z erekcja po powrocie ze kursy byłem u lekarza dostałem antybiotyk i jestem zdrowy lecz mijają już 2 miesiące a ja nie mam porannego zwody czy ochoty na stosunek a jak już to niego doschidzi to bardzo szybki mięknie i nie mogę skończyć proszę o pomoc

Lek. Wojciech Zygmunt

Po długotrwałych infekcjach zdarza się tzw. zespół przewlekłego zmęczenia, który może być przyczyną tego typu zaburzeń. Powinny one ustąpić same, jednak jeżeli będą się długo utrzymywać, wówczas polecam wizytę u lekarza. Pozdrawiam i życzę zdrowia.