Zaburzenia erekcji u 30-letniego mężczyzny

Witam.Mam 30 lat i mój problem polega na zaburzeniach erekcji. Kiedy mam ochote na seks (rano) wszystko jest ok,ale moja partnerka wtedy śpi. W ciągu dnia ,jeśli nam się zechce to ona musi się nieźle napracować żeby doszło do czegoś, a wieczorem to w ogóle jest jakieś 30% na pełną erekcję. Zauważyłem,że jest jakiś moment w ciągu doby,że mam ochotę na seks i wtedy kochamy się. Jeśli nie pokochamy się w tym akurat momencie,to potem są nikłe szanse na to.Nie wiem jak rozwiązać ten problem .

Dzień dobry!

O poranku u mężczyzny fizjologicznie występuje najwyższe stężenie testosteronu. Stąd łatwiejsza do osiągnięcia i pełniejsza erekcja. Jeśli w innych momentach dnia, mimo ochoty na seks i psychicznego podniecenia, erekcja jest niepełna, zanika - przyczyną mogą np. zaburzenia hormonalne lub inne problemy czysto zdrowotne. Zdarza się to również w związku ze zbyt rzadkim lub zbyt częstym współżyciem. Nie wspomina Pan o kwestii częstotliwości problemów z erekcją i częstotliwości prób współżycia, a także o relacjach z partnerką, o tym czy jest Pan zadowolony z Waszego seksu lub czy zdarza się Panu rozładowywać napięcie seksualne w inny sposób (masturbacja itp.), stąd konieczna jest dłuższa rozmowa i spotkanie z lekarzem oraz ewentualnie psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!