Występowanie erekcji podczas przytulania partnerki

Witam mam takie pytanie,czasem bywa tak że erekcja wystepuje u Mnie tylko wtedy gdy np moja partnerka sie przytuli do mnie,całuje itp.Czasami w ciągu calego dnia nie wystepuje erekcja,o poranku codziennie jest ale lekka.Ale gdy moja parterka tylko sie przytuli to jest zawsze,czy to normalne?? Dziekuje z góry za pomoc!

Witam

to co opisał Pan jest naturalnym odruchem warunkowym na partnerkę i tylko powinien być pan zadowolony z tego. Oczywiście jest to całkiem normalne i świadczy o dużej wrażliwości i uważności związanej z seksualnością pańska w stosunku do partnerki.
Pozdrawiam