Jak leczyć zawyżony poziom testosteronu?

Mam podwyzszony testosteron i nie miesci sie w normach. Mam 22 lata i sprawia mi to ogromny problem, poniewaz przez to mam nie dosc, ze duze i szybko rosnace owlosienie to jeszcze wykracza poza miejsca, w ktorych wylacznie powinno sie znajdowac oraz jestem prawie pewna, ze zaburza mi to okres, poniewaz mam na tyle neregularny, ze ostatnio pojawil sie dopiero po 8 miesiacach. Czy sa jakies dobre leki i „domowe” sposoby na zmniejszenie testosteronu? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim wizyta u endokrynologa i diagnostyka zaburzeń hormonalnych .