Jak leczyć ziarniniaka?

Ziarniniak kości skroniowej. Witam mieszkam w Poznaniu, wykryto u mnie ziarniniaka kości skroniowej. Po kilku wizytach nikt nie potrafi mi odpowiedzieć, co z tym zrobić. Obecnie jestem w ciąży i nie wiem jak pilne jest leczenie tej zmiany. Na ile to groźne- lekarze na skierowaniach pisali, że to guz/ nowotwór. Przy czym informowali, że widzą opis ziarniniak pierwszy raz. Każdy przy mnie sprawdzał w internecie, co to w ogóle jest. Proszę o pokierowanie mnie... Co powinna m zrobić/ do kogo się udać? Neurochirurg, u którego byłam był zdziwiony, dwóch laryngologów też.

W ciąży nie należy się prześwietlać i robić Tomografii komputerowej ale za zgodą ginekologa położnika można wykonać PET całego ciała w poszukiwaniu ognisk ziarniniaka w innych kościach.