Jak mam interpretować badanie holtera?

Mój wynik Holtera: W czasie badania rejestrowano rytm zatokowy o częstości:średniej 81/min,minimalnej 64/min,maksymalnej 142/min.Bez zaburzeń przewodzenia.Podudzenia nadkomorowe :281 pojedyńczych,48 par oraz 1 trójka pobudzeń nadkomorowych w ciągu całej dobowej rejestracji.Komorowych zaburzeń rytmy:1 poj.Proszę o interpretacje badania.

Nie wiem z jakiego powodu wykonywano badanie i jakie są dolegliwości pacjenta. nie pomogę. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.