Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak mieć płaski brzuch? Proszę o ćwiczenia

Witam! Mam 156 cm wzrostu i ważę 51 kg... Moim problemem jest brzuch , bo z innych części ciała jestem zadowolona...Mój brzuch jest okropny ... wstydzę się jeździć z klasą na basen ...Bo tak naprawdę tylko ja z klasy jestem taka gruba ... Nie chciała bym stosować żadnych diet tylko prosiła bym o łatwe ćwiczenia aby uzyskać efekt płaskiego brzucha ...w jakim czasie można uzyskać plaski brzuch?? PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ .... Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ...
ponad rok temu

Dieta kobiety w ciąży

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie musisz się odchudzać. Jeśli chcesz wysmuklić brzuch polecam wykonywanie regularnych ćwiczeń. Należy ćwiczyć minimum 30-40 minut dziennie, aby wydajnie spalać tkankę tłuszczową. Trening należ zacząć od ćwiczeń siłowych np. brzuszków, damskich pompek czy innych ćwiczeń na siłowni lub w domu a po kilkunastu minutach przejść do części aerobowej (rower, pływanie, jogging, marsz czy steper)- tutaj możesz wykorzystać rower stacjonarny, czy bieganie po schodach. Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.

Jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch to proponuję, abyś zaczęła chodzić na basen. Pływanie nie obciąża stawów, nie jest męczące, a świetnie uelastycznia i wyszczupla całe ciało. Dodatkowo wykonuj ćwiczenia na te partie ciała np.
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-wzmacniajace-miesnie-brzucha
http://portal.abczdrowie.pl/pilates-na-plaski-brzuch
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-na-miesnie-brzucha-z-wykorzystaniem-prz...
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-na-miesien-prosty-brzucha-0

Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy