Jak mogę skutecznie wyleczyć nadczynność tarczycy?

Mam nadczynność tarczycy wykrytą od 13go roku życia. Niestety ze względu na zmianę miejsca pobytu zbagatelizowalem sprawę. 3 lata temu postanowiłem leczyć sie. Skonsultowalem to z lekarzem rodzinnym przepisał mi propranolol 40mg i thyrosol 20mg biorę je do tej pory. Dwa razy dziennie. Mam 29lat i czuje sie oszolomiony. Nie chodzę na kontrole bo jestem aktualnie nieubezpieczony a na prywatnego mnie nie stać. Czuje sie oszołomiony mimo brania leków,mam guzka na krtani i wczoraj poczułem lekki ucisk który utrzymuje sie do teraz. Nie kontroluje tez przez 3lata krwi ani nie mam robionych żadnych badań czasami mam zachwiania równowagi i straszny szum w uszach proszę o pomoc co mam zrobic

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Ze względu na Pana dolegliwości to warto jednak się ubezpieczyć lub zarejestrować jako bezrobotny i wykonać niezbędne badania.