Jak mogę sobie doraźnie pomóc?

Witam! Mam 23 i nigdy dotychczas nie miałam problemów z sercem. Nagle z niewiadomych przyczyn moje serce od przed wczoraj zaczęło dziwne „przeskakiwać” opisałaby to jako uczucie wypadnięcia z rytmu, gdy to następuje trwa to ułamek sekundy ale jest strasznie nieprzyjemne i wywołuje u mnie napad paniki i przez to serce zaczyna walić mocniej. Do przyszłego tygodnia przebywam za granica i nie mogę udać się teraz do kardiologa. Jak mogę sobie doraźnie z tym pomóc. Jestem przerażona, że nagle dostanę zawału.

Dzień dobry,

sama doraźnie Pani z tym sobie nie pomoże. Mogą to być, np. zaburzenia

rytmu, także proszę jak najszybciej udać się SOR. Pozdrawiam. Adam Zajączkowski