Jak mogę zinterpretować ten zapis?

prosze o interpretacje: w zapisie zarejestrowano snad okolic potylicznych pojedyncze i w grupach fale theta 7hz o amlitudzie do 100mv. alfa 9-10 hz amplituda do 50mv. zapis nieprawidłowy

Witam! Opis lakoniczny, niemniej jednak stwierdzono obniżenie progu pobudliwości drgawkowej. Samego zapisu się nie leczy, ważny jest stan zdrowia, o którym nie ma wzmianki. Najlepiej niech się wypowie lekarz kierujący na te badania. Powodzenia W. Ł.