Jak można leczyć APCA?

Dzień dobry. Mam bielactwo. Zrobiłem wszystkie badanie. Lekarz postanowił że to jest przez apca, co wyzwalo niedobór witaminy B12 i D3. Przepisał mi brać witaminy. Ale na temat apca nic nie powiedział, tylko że trzeba wyrównać poziom witaminy, i wtedy z apca tez nie bedzie problemów. Czy to jest tak? Czy apca trzeba leczyć inaczej? Proszę Od razu napisać jakie badanie trzeba zrobić żeby przyjść na wizytę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do dermatologa i kierować się jego zaleceniami