Jak można skutecznie wyleczyć anginę?

Witam, potrzebuję pomocy/porady mój problem polega na ciągłym chorowanie na anginę . Chodzi o to że ciągle choruje na anginę antybiotyki nie działają, mam cały czas zaczerwienione gardło, migdałki, na migdałkach mam jakiś dziwny śluz, i dziś wyjęłam jakąś kulkę jakby żółtą z migdałka. Po lewej stronie mam takie wrażenie jakby mój migdałek był większy od drugiego. Mam powiększone węzły chłonne ale z lewej bardziej boli i mam tak jakby zatkane ucho które również boli. Jakiekolwiek jedzenie czy picie przełykam z dużą trudnością. Proszę o odpowiedź bo już nie wiem co robić

Przewlekłe lub nawracające zapalenie migdałków stanowi wskazanie do usunięcia migdałków- wskazana jest wizyta u laryngologa celem kwalifikacji do zabiegu.