Jak można wyprostować jedynki bez noszenia aparatu?

Dzień dobry, Mam 49 lat i problem krzywych jedynek. Zawsze mi to przeszkadzało, ale były sprawy ważne i ważniejsze i zawsze odsuwałam to na plan dalszy. W jaki sposób mogłabym skorygować tą wadę, wiadomo zależy mi na czasie a noszenie aparatu przez kilka lat nie wchodzi w rachubę. jedynki w zasadzie były leczone kilka ładnych lat temu, ale były to niewielkie ubytki, które z biegiem czasu brzydko się przebarwiają. Nie wiem co mogłabym zrobić w tym temacie. Proszę o poradę. Pozdrawiam Beata

Przebudowa kości i przyzębia - czyli zmiana pozycji zębów- wymaga czasu. Jeśli wygląd i czas są dla Pani ważniejszy od zdrowia - sugeruję oszlifowanie jddynek i wykonanie na kikutach koron pełnoceramicznych. Pozdrawiam