Jak najlepiej leczyć złamany ząb?

WITAM Serdecznie Mam pytanie zlamala mi się ząb jedynka u góry korzeń jest dobry byl leczony kanałowo i nie wiem co mam zrobić czy go odbudować czy czy zrobic protezę jesli tak to jaka brakuje mi po lewej stronie zębów a po prawej 4 proszę mi doradzić ceny sa wysokie

Po badaniu bezpośrednim i ocenie RTG lekarz z całą pewnością przedstawi Pani wszystkie możliwości uzupełnienia braków w uzębieniu i koszty z tym związane.