Jak należy brać Cesol przy wadze 56 kg?

jak należy brać cesol przy wadze 56 kg i czy trzeba kurację powtórzyć?

Lek należy brać zgodnie z zaleceniem lekarza, który go wypisał. Również od jego decyzji zależy potrzeba powtarzania kuracji lub jej brak. Nie należy stosować leku na własną rękę. Jeśli lekarz nie określił dawkowania należy poprosić go o zrobienie tego.

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Dzień dobry!
Cesol jest lekiem przeciwko pasożytom przewodu pokarmowego, a jego działanie niepożądane nie jest do końca ustalone, dlatego dawkę oraz sposób stosowania leku ustala lekarz, który przepisał Pani preparat.

Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.
Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 698 418 306

Warto również przeczytać
Zdrowe nie znaczy nudne!
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/zdrowe-nie-znaczy-nudne.html