Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Język geograficzny a jego leczenie

Witam,jak należy leczyć język geograficzny? Choroba dokucza mi już od dawna i w końcu chciałabym coś z tym zrobić. Wiem, że wszędzie piszą, że języka geograficznego się nie leczy, ale muszą być jakieś metody. Może są jakieś leki na język geograficzny albo inne preparaty? Słyszałam o możliwościach leczenia języka geograficznego medycyną chińską - czy jest szansa, że taka metoda będzie skuteczna? Plamy, które pojawiają mi się na języku coraz częściej bolą i środki przeciwbólowe przestają pomagać. Na szczęście nie objawiają się one w innych miejscach jamy ustnej, tylko na języku. Czy są jakiekolwiek metody leczenia języka geograficznego? Mogę leczyć język geograficzny medycyną chińską, naturalną, alternatywną - wszelkimi możliwymi sposobami, bo bardzo mi zależy na tym żeby w końcu pozbyć się tej dolegliwości. Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowna Pani, język geograficzny nie wymaga leczenia. Jeśli zdecyduje się Pani na leczenie, proszę wziąć pod uwagę, że jest ono trudne i nie skutecznego leku. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który wskaże dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy