Jak należy o siebie dbać, jeśli chorowałam na padaczkę?

Jako nastolatka chorowalam na padaczkę. Miałam tylko dwa napady i lekarz szybko odstawil mi leki. Od tamtej pory, czyli od jakichś 10 lat wszystko jest dobrze. Obecnie mam 22 lata i mam takie pytanie. Czy powinnam jakoś bardziej uważać przez to ze byłam kiedyś chora? Np spac chodzę 23-12, najpoziej 1 czy powinnam jakoś wcześniej? I czy jeżeli czuje się "dziwnie " kiedy jadę samochodem to może raczej powinnam sobie odpuścić zdawanie prawa jazdy?

Wskazane regularne pory snu, regularny tryb życia, regularne posiłki, unikanie wysokiej gorączki, jeśli się zdarzy obniżanie za pomocą leków. Jeśli nie ma napadów, po konsultacji ze swoim neurologiem można zdawać na prawo jazdy. Żyć normalnie, zdrowo. Unikać stresu, nieprzespanych nocy.