Jak naprawić relacje w związku przy depresji?

To co zaczelo sie niespelna miesiac temu spadlo na mnie jak grom z jasnego nieba. Codzienne klotnie o nic.. Placz zony potem nawet moj. Udalo mi sie ja namowic na wizyte u psychologa potem psychiatry. Diagnoza - depresja kliniczna.. Teraz zaczela brac leki (Asertin 50, Trittico ). Pisze poniewaz stale slysze ze jej na mnie juz nie zalezy. Ze dla niej to malzenstwo sie skonczylo. Czy mam brac to na powaznie skoro w listopadzie swiata poza mna nie widziala i ja za nia rowniez?? Nie chce jej stracic a kazda taka wypowiedz boli i trafia prosto w serce... Prosze o odpowiedz.. Pozdrawiam

Witam
Sytuacja nie jest łatwa, najważniejsze aby żona brała leki systematycznie. Polecam wizytę u psychoterapeuty. Psycholog zajmuje się zdrową psychiką, natomiast kiedy występuje choroba o podłożu psychicznym to należy podjąć leczenie. Depresja, jeżeli nie jest wynikiem niedoborów w mózgu, może mieć podłoże psychologiczne. Wtedy est ona zazwyczaj objawem choroby, stąd moja sugestia aby szukać porady specjalisty w tej dziedzinie. Polecam nurt psychodynamiczny.
Pozdrawiam i życzę powodzenia