Przeziębienie oraz podwyższone ciśnienie, piski w uszach i depresja

witam czy przy przeziebieniu mozga wystapic takie objawy jak troche podwyzszone cisnienie rano 140/100 potem spadlo do 125/84 rytm serca jest 80-90 i czy nirmalne jest miec piski w uszach przy przeziebieniu. ogolnie choruje na depresje i nerwice lekowa i wszystko co mi sie dzieje odrazu wydaje mi sie dziwne. na puls i ataki paniki dostalam prompanolol i biore tylko wtedy kiedy cisnienie lub puls wzrasta :) prosze o odpowiedz :) nie chce leciec do lekarza z przeziebieniem bo mieszkam w uk

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza