Nadciśnienie tętnicze i wysoki rytm serca u 30-latki

Witam serdecznie.Mam 30 lat.Choruje na nadciśnienie tętnącze, zażywam (LOKREN20mg, LACIPIL6mg, CERDURA XL4mg, i CO-VALSACOR320)✖ 1 o różnych porach. Ostatnio mam wysoki rytm serca ok.140.wcześniej nie przekraczał 100. Dodam że leczę się jeszcze na cukrzycę, depresję,nerwicę i tarczyce. Co mam zrobić? Czy jest to powód do niepokoju?Nie ukrywam że nie najlepiej to znoszę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam
Czy konsultowała się Pani z kardiologiem od kiedy zaczęły się te zmiany? Jestem psychologiem więc nie pomogę Pani w tej sprawie, ale wydaje mi się, że wizyta u lekarza (choćby pierwszego kontaktu) pomoże obniżyć lęk i odpowie na wiele pytań. Czy bierze Pani jakieś leki z powodu depresji, czy leczy ją Pani w inny sposób?? To też może być nie bez znaczenia.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza