Częste kłótnie w związku

Bardzo często ostatnimi dniami kłócę się z partnerem, boje sie, bo wiem,ze przez te czeste klotnie moge go stracic. Przyznam racje gdyz częste klotnie sa z mej winy, chcialabym unikac jak najwiecej naszych klotni i uszcześliwiać sie razem z nim z nia na dzień, ale nie potrafie sie opanować, moze to dla tego, ze w domu sa czeste awantury, nie dogaduje sie wogóle z rodzicami wiecznie pretensje czego zlego bym nie zrobila to i tak beda uwazac, ze jestem zła. Co mam robić ?

Odnoszę wrażenie że może nakładać się na Pani sytuację wiele różnych problemów, począwszy od awantur z rodzicami po kłótnie z chłopakiem i jeszcze pewnie wiele innych o których nie miała nam Pani możliwości napisać, bądź też sama do końca nie zdaje sprawy że mogą mieć na Panią aż tak duży wpływ. Słusznie zauważyła Pani że takie wybuchy złości nie sprzyjają pozytywnym relacjom w związku, dzięki tej świadomości ma Pani jeszcze czas żeby ratować sytuację. Ja również zalecam konsultację u psychologa który pomoże poukładać Pani sobie wszystko w głowie i może odpowiedzieć na pytania: co wywołuje u Pani tyle negatywnych emocji, co się kryje za tą butną postawą? Myślę że takie spotkanie może Panią uspokoić i być może pozwolić lepiej zrozumieć siebie i swoja złość. Pozdrawiam, Monika

Być może emocje i trudności z relacji z rodzicami przenosi Pani na relacje w związku? W tej sytuacji warto byłoby przepracować emocje związane z napięciem w domu, uporządkować je, zrozumieć, a wówczas uwolni się Pani od napięcia w relacji.
Może warto skonsultować się w tym celu z psychologiem i wspólnie nad tym pracować?