Jak narkoza wpływa na ciążę?

Witam, mam 28 lat mam znacznie powiększony lewy plat tarczycy. Chirurg w Norwegii zadecydował go wyciac, jednak okazalo się że jestem w ciazy. Doktor zas powiedzial że to nic innego operacja sie odbędzie w 17 tygodniu.ciazy. Anestezjolog również tutaj mnie przekonuje że taka operacja nie grozi płodowi. A w Polsce nawet tabletki na bol głowy nie pozwalają wziąć. Jak to jest ? Jak na prawde wplywa narkoza na 17 tydzien ciazy ?

Do omówienia z Ginekologiem i Endokrynologiem
do interpretacji KLINICZNEJ, zależnie od historii, objawów
Do pełnej konsultacji neurologicznej
do oceny stanu zdrowia , obciążeń chorobowych.; przebiegu ciąży..
Pozdrawiam

Witam!
No rzeczywiście wszystkie leki podane w tym wieku płodowym przechodzą przez łożysko, więc operacja w tym okresie może być wykonana tylko ze wskazań życiowych.
Pozdrawiam.