Jak naturalnie poprawić krzepliwość krwi?

Witam. Czy picie skrzypu,pokrzywy oraz koniczyny czerwonej wpływa jakoś na krzepliwość krwi? i czy nie powodują one zakrzepu? I jakie sa naturalne sposoby na poprawę krzepliwości. Z góry dziękuje.

Witam serdecznie. Ziele skrzypu, pokrzywy czy koniczyny zwiększają krzepliwość krwi i działają przeciwkrwotocznie. Nie jest to jednak działanie mogące wywołać zakrzep.