Jak obliczyć dni płodne w moim cyklu?

Jak obliczyć dni płodne w moim cyklu? mam bardzo nieregularne miesiączki. Od początku roku najkrótszy cykl miał 20 dni, a najdłuższy 41 dni. Stosując zasadę odejmowania od najkrótszego 20 a od najdłuższego 11 musiałabym być plodna cały miesiąc. Proszę o pomoc w wyliczeniu.

Witam. Metoda kalendarzykowa w przypadku tak nieregularnych cyklow jest bardzo zawodna. Odradzam jej stosowanie w Pani przypadku. Konieczne jest natomiast ustalenie przyczyny nieregularnych krwawien w porozumieniu z lekarzem gibekologiem.