Jak obniżyć poziom homocysteiny?

jak obniżyć poziom homocysteiny? mój wynik - 20,9 umol/l. Czy stosować WIT-B12 MSE czy też Homocysteinę Control. Moi lekarze nic na ten temat nie wiedzą. Proszę też o poradę na temat diety ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wspomniane przez Pania preparaty można oczywiście stosować. Zalecam także udanie się do poradni dietetycznej, jednakże dieta powinna być podobna do takiej diety jakby Pani chciała obńiżyć cholesterol - dieta śródziemnomorska. Pozdrawiam