Jak obniżyć poziom wapnia we krwi?

Mam za wysoki poziom wapnia we krwi (2,62) oraz minimalną anemię i czuję że moje mięśnie nie działają tak jak powinny (obniżone napięcie, wytrzymałość i siła). Jak mogę obniżyć wapń (co dostanę na to w aptece bez recepty albo na jakie leczenie się zapisać)? Proszę o odpowiedź.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Poziom wapnia mieści się zakresie normy (<2,75) i nie ma potrzeby leczenia, w razie wątpliwości oraz z powodu osłabienia siły mięśniowej można jeszcze skonsultować się z endokrynologiem.