Jak obniżyć wysoki poziom kreatyniny?

Witam,Panie doktorze maz ma wysoka keratinine 400 wyniki nie za dobre wyszlo mu ze ma anemie zagrazajaca zyciu hemoglobina 6 mial wypadek 2lata temu wiemy ze ma torbielotowosc nerek ale lekarz powiedzial ze nerki nie takie zle wygladaja chore sa ale ta anemia jak obnizyc kreatinine i wyleczyc anemie bierze witamine B12 w zastrzyku raz na tydzien i kwas foliowy a ja mu do tego daje zelazo ale odkad zaczla to brac zniknepa goraczka typu stan podgoraczkowy byl w szpitalu bo ciagle mial infekcje w moczu a teraz od miesieca odkad bierze to na anemie jest spokoj.Skad mogloby to wyniknac.Fakt ze 2017 tez dostawal krew po operacjach z wypadku.Pozdrawiam

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego, wgląd w dokumentacje medyczną. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.