Jak obniżyć wysoki poziom witaminy B12?

Witam, Prosze o pomoc.. Niedawno wykonalam badania z krwi u 4 letniej corki i ma bardzo wysoki poziom witaminy B12 1655pg/ml (norma191-663) wzdecia, bol brzucha i zaparcia pomimo diety bez cukru, bez glutenu i nabialu i pije duzo wody i zdrowo sie odzywia,pozostale badania z krwi bardzo dobre. Co moge zrobic zeby jej pomoc?jakie badania?czy to moze byc candida? dodam ze takze zauwazylam since pod jej oczkami. U mnie: podobne objawy anemia i20% utraty masy ciala, wypadly mi prawie wszystkie wlosy a co zaskakujace dobre wyniki z krwi (crp, tsh, kreatynina,itd) Stosuje vit A,D,E,K, C,mineraly, probiotyki tez dieta bez pszenic,nabialu i cukrow nic nie pomaga.. bardzo prosze o pomoc.. pozdrawiam Asia

Lek. Michał Lenard

Przy takich objawach sugeruję skierować się z córką do pediatry, który zbada ją, oceni wyniki badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!