Jak ocenić te wyniki badań u 20-latka?

Problemy z koncentracją i pamięcią, łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Mam 20 lat, odkąd pamiętam częste bóle głowy, migreny z aurą, które przeszły w wieku około 17 lat, od tamtej pory bóle głowy zmniejszyły swoją częstotliwość (bywa że głowa boli 3 razy w tygodniu, ale są miesiące że nie boli ani razu, od 3 lat brak jakiejkolwiek aury przy migrenie wcześniej błyskało w oczach przez około godzinę, przechodziło i zaczynał się silny ból głowy z nudnościami lecz nigdy nie wymiotowałem) lekarz mówił, że migrena może przejść z wiekiem dojrzewania. 2,5 roku temu zrobione tk głowy z kontrastem wszystko w normie. Kiedy wszystko neurologicznie w miarę się ogarnęło, przyszedł luty. A z nim totalny brak koncentracji, problemy z pamięcią. Dwa razy zdarzyło obudzić się w nocy z nagłym przyspieszeniem akcji serca, że czułem aż mi mało nie wyskoczy. A zaczęło się to od sytuacji w sklepie, kiedy musiałem na chwilę stanąć bo nagle zrobiło mi się słabo i odłączyło mnie od rzeczywistości. Od tamtej pory jak wchodziłem do sklepu za każdym razem, kręciło się w głowie mieniło w oczach. Śmieszne bo przed wejściem nawet nie myślałem o tym, że do niego wchodzę. A poza sklepem wszystko w porządku. Na początku sam myślałem, że stres zrobiło się dużo na głowie, w między czasie okres gdy dużo chodziłem na siłownie przytyłem ponad 20 kg w fajnie jakościowo masie w krótki czas. Brałem pod uwagę, że może ciało chcę odpocząć. Dla pewności poszedłem do lekarza rodzinnego, wywalczyłem wszystkie badania. Badania wszystkie w normie, wątroba podwyższona ale minimalne. Lekarz stwierdził, że wszystko dobrze i każdy by chciał mieć takie wyniki, no ale problem jednak jest. Dostałem skierowanie do neurologa, potem mr głowy, które zrobiłem pod koniec lipca. Wynik dla mnie już nie taki oczywisty: Pojedyncze przecinkowate ognisko podwyższonych sygnałow w sekwencjach T2/FLAIR w prawym wieńcu promienstym - niecharakterystyczne Wnioski: Pojedyncze niecharakterystyczne ognisko uszkodzenia istoty białej w prawej półkuli mózgowej - w różnicowaniu zmiana demielinizacyjna pierwotna lub ognisko wsteczne naczyniopochodne. Poza tym MR mózgowia w normie. Byłem u neurologa dałem mu wyniki, powiedział żeby nie przejmować się wynikami bo ta zmiana co została u mnie znaleziona to przypadkowe odkrycie, które jest w takim miejscu że na pewno żadnych objawów mi nie daje. Za pół roku kolejne MR i jak się nic nie będzie więcej pojawiać to spokój. W międzyczasie objawy, które ciągną się od lutego wcale nie przeszły. Jedynie wchodząc do sklepu zauważyłem, że mogę normalnie po nim chodzić nie mam już tego dziwnego uczucia. Lecz dalej totalny brak koncentracji i pamięci. Czasami muszę pomyśleć co mamy za dzień tygodnia, a raczej od zawsze byłem człowiekiem, który bez nauki miał w niej bardzo dobre osiągnięcia. Nie jestem osobą, która szuka sobie chorób, jedynie łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Od razu co do tej całej pandemii, covida raczej przeszedłem ale bez objawowo. Nie szczepiłem się. W życiu raczej nie chorowałem, raz na ruski rok złapało mnie może przeziębienie na jeden dzień. Chciałbym zaciągnięcia jeszcze jakiejś opinii, co do tej zmiany w głowie oraz problemów z koncentracją. Z góry dziękuje bardzo.

Wskazana pełna konsultacja i rozmowa z Psychologiem Jaki ogólny tryb życia Wyniki labor, Poziom wit D3, B12, kwas foliowy, lipidy morfologia ?

Jaki nastrój i sen Jaki tryb życia

Wynane badania TK i MRI wykluczają patologię mózgu Warto rozważyć zaburzenia adaptacyjne , lekowe, ?? Fobia społeczna?? Czy były stresy w szkole, w rodzinie, w pracy, w kontaktach ze znajomymi ?? Inne stresujące wydarzenia życiowe Konieczne kompleksowe spojrzenie na zgłąszane skargi . Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu. WAŻNY PACJENT i OBJAWY; sam opis badania to za mało ...Konieczny pełny wywiad, nastrój, wyniki Konieczna pełna konsultacja: wywiad, badanie, , przejrzenie wyników badań jakie czynniki ryzyka: żylaki, nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, inne schorzenia ??? Jaki stan obecny ? Ważny też stan emocjonalny, nastrój, sen, sytuacja życiowa ;

Może rozmowa, wyjaśnienie i odpowiednie leki , pozwolą na uzyskanie poprawy Zwłaszcza, że dotychczas był Pan zdolny i dobrze sobie radził... Pozdrawiam i zapraszam ana pełną konsultację w gabinec