Jak odczytać test ciążowy?

witam, na teście ciążowym miałam jedną ciemną kreskę i jedną ledwo widoczną. poza tym mam ciemnobrązową wydzielinę z pochwy. Czy mogę być w ciąży? dodam jeszcze ze okres spuźnieł mi sie 2 tygodnie, potem dostałam okresu i od razu po okresie mam ta wydzielinę z pochwy. prosze o pomoc Sylwia

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić przyczyny Pani dolegliwości. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję zgłosić się do ginekologa.