Jak odczytać wynik z Angio-TK tętnic dogłowowych?

Witam. Proszę odczytać wynik z Angio-TK tętnic dogłowowych . Tętnice szyjne wspólne, wewnetrznej kręgowe drożne bez przewężeń. w tętnica wewnątrz czaszkowym tętnica kręgowa prawa słaba, z zachowaną drożnością . Co oznacza słaba tetnica.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna bezpośrednia ocena badania proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie