Jak podczas okresu zachować aktywność fizyczną?

Witam Chciałabym się dowiedzieć jak w czasie okresu zachować aktywność seksualną? Mam dosyć długie miesiączki, a nie chciałabym rezygnować ze współżycia. Agata, 18 lat.

Dzień dobry!

Wiele osób uprawia seks także podczas krwawienia miesięcznego, nie doświadczając przy tym żadnych trudności czy negatywnych konsekwencji. Jakiego rodzaju wątpliwości czy pytania ma Pani?

Pozdrawiam!