Jak pomóc 3-latce, która nieustannie wymiotuje?

Witam. Moja 3 letnia córka od ostatniej nocy wymiotuje. Co wypije,co zje za chwile wszystko zwraca. Staram się ją nawadniać ale przy tak częstych wymiotach to wyzwanie... Dodaje że juz od południa ma gorączkę,raz miała lekka biegunke i jest słaba. I tu moje pytanie... Kiedy mam najpozniej jechać do szpitala albo jak jej pomoc? Dziękuje z gory Beata

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udanie sie do szpitala już w tym momencie, dziecko może byc już mocno odwodnione. Prawdopodobnie objawy te sa wynikiem infekcji pokarmowej. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Proszę nie zwlekać, gdyż może to prowadzić do odwodnienia dziecka.