Jak pomóc mamie, która jest chora na raka?

Szukam porady jak pomoc mamie, ktora jest chora na raka. Od 2008 r miala 3 remisje. Rak złośliwy z przerzutami. Ostatnio bardzo dużo śpi, nie ma siły. Ma duży apetyt ale wieczorem wymiotuje. Zchudla dużo. Bierze kroplowki.

Wierzę, że pozostają Państwo pod opieką poradni paliatywnej. To trudny czas i pomoc z Pani strony ogranicza się często do bycia obok.

Rak czego??? Jak leczony dotychczas??? Jakie leczenie chora przebyła??? Pod czyja opieka onkologiczną jest aktualnie??? NIC Z TEGO NIE WIEM!!! - JAK MOGĘ WIĘC COKOLWIEK PORADZIĆ?!?!?! CZEGO OCZEKUJE PANI ODE MNIE??? zż