Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pomóc osobie z cukrzycą?

Dzien Dobry Mam syna który ma cukrzyce 3 stopnia z powikłaniami. Bierze insuline ludzką 4 razy dzienie i 1 na noc ale nie pamiętam nazwy.ale sie zmienił Przestaje brac insuline siedzi w domu nie pracuje nie dba o siebie (myje się bardzo rzadko,nie zmienia ubrań )na wszystkich się drze jest nerwowy nie mozna go zmusic do zadnego wysiłku i do tego popija piwo,nie trzyma diety wogóle wszystko na nie .Na ciele powstają duże since ,wpada zaraz w taką furje ze wolimy ustąpic.Jak mozemy mu pomuc.
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Niebezpieczeństwo stosowania pomp insulinowych

Cierpisz na cukrzycę? Koniecznie obejrzyj ten film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta. Dowiedz się, czy stosowanie pomp insulinowych może być niebezpieczne.

Dzień dobry,

powinni Państwo skorzystać z porady psychologa. Syn powinien zacząć stosować dietę oraz podjąć chociażby niewielką aktywność fizyczną.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy