Jak pomóc osobie z guzem na jelitach?

Witam brat 26 lat podkrwawia z jelita cienkiego miał kolanoskopie nie zbadali całości tylko do dwunastnicy coś jest na krezce jelitowke guz narosl 7 cm gdzie się kierować co z tym robić wcześniej rąk płuc leczony w Warszawie chemioterapia już zakończona na płucach się zatrzymało za to musi co tydzień jeździć na przetaczanie krwi. Coraz słabszy i goraczkuje jak pomóc?

Witam , przedstawione dane są zbyt skąpe abym mógł udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Sprawa wydaje się być bbb.poważną!!! Prosze pozostawać pod opieka onkologów prowadzących!!! z.żurawski