Jak poradzić sobie z bólem w klatce piersiowej i uciskiem w głowie?

Witam, od 4 lat cierpię z powodu bólu w klatce piersiowej i ucisk głowy. Przebadałem się już chyba na wszystkie możliwe sposoby, brałem już większość leków psychiatrycznych SSRI, SNRI, przeciwpadaczkowe i neuroleptyki. Ta ostatnia grupa jakby trochę mi pomagała na bóle ale daje mi wzamian inne dolegliwości jak uczucie, ze zaraz wybuchnę ale napięcie ze muszę coś robić, tak działał na mnie fluanxol i Risporen. Od 2 lat chodzę na terapie już u dwóch różnych psychologów i na koniec O dziwo pomaga mi tez zapalenie papierosa. Po tych 4 latach dalej nie wiem czym ten ból jest spowodowany, a czasem jest tak silny, ze jest nie do wytrzymania. Czemu pomaga mi papieros i czemu pomagają neuroleptyki ale dają straszne skutki uboczne ?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje chodzenie do jednego psychoterapeuty i ew psychiatry a nie do dwóch psychoterapeutów