Jak poradzić sobie z łysieniem?

witam. Mam 28 lat, od 4 lat mam problem z lysieniem (chyba androgenowym). Mam zakola. Wyniki badań TSH: 1,060 DHEA-SO4: 242,70 Testosteron: 479,20 PSA: 0,506 FSH: 8,10 Prolaktyna: 412,20 Biore finasteryd "Nezyr"(zostalem uprzedzony ze przy badaniach poziom moze byc wyzszy). Bralem kilka kuracji sterydowych np testosteron prolongatum. Jak poradzic sobie z lysieniem? Zatrzymac a najlepiej je cofnać? Potrzebuje pomocy bo moj stan psychiczny jest coraz gorszy. Wlosy sa dla mnie bardzo wazne.

Witam,
leczenie łysienia, to długotrwały proces..Można stosować różne kuracje,zabiegi.Proszę dokładnie opisać:kiedy pojawił się problem, przez jaki czas przyjmował Pan jakie leki,kiedy były wykonane przez Pana wyniki,czy w Pana Rodzinie były przypadki łysienia.