Jak poradzić sobie z problemem wrastających włosków na nogach?

Witam. Od dwóch lat mam problem z wrastajacymi włoskami na nogach. Niestety po wcześniejszym wydrapywaniu zostały mi sine ślady na nogach.. Moje pytanie kieruje do dermatologa co mogę z tym zrobić aby pozbyć się sinych śladów jak je rozjaśnić? Moze jakieś leki bez recepty lub domowe sposoby?

Proszę zgłosić się na konsultację do dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę.
Na wrastające włosy bardzo pomocne sa zabiegi mikrodermabrazji w odstępie co 2 tygodnie jeden zabieg.