Jak pozbyć się czerwonych zmian po wrastających włoskach?

Mam 22 lata. Otóż uzywałam depilarora i z czasem pasty cukrowej, obecnie mam problem z wrastajacymi włoskami i zaczerwieniami. Nie mogę sie ich pozbyć, przestałam sie depilowac, uzwam maszynki elektrycznej, mam bardzo wrazliwa skórę. uzywałam różnych leków jak: witaminy A, LInomag, Pilarix, alantan plus, termeniol nic mi nie pomaga. Może krótko używałam tych produktów. Teraz zaczełam robic również peelingi. Zostały mi czerwone zmiany po wrastających wlosach. Jak sie tego pozbyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję, by Pani skórę ocenił specjalista medycyny kosmetycznej lub dermatolog. Peelingi bez wątpienia powinny być jednak pomocne.