Jak poradzić sobie z tłustą cerą?

Kobieta, 28 lat, Warszawa Witam,Mam problem z tłustą cerą. Dermatolog przepisał mi zincas forte oraz witaminę pp, które łykam dwa razy dziennie po 2 tabletki. Biorę je od miesiąca. Niestety żadnej zmiany nie zauważyłam i jak twarz się świeciła tak świeci się do tej pory. Tak, używam peelingów, maseczek, toników. Co ja mogę jeszcze zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim powinna Pani cierpliwie poczekać na efekty terapii zaleconej przez specjalistę dermatologa.