Jakie maści powinnnam stosować na bardzo tłustą cerę?

Mam 20 lat i strasznie tłustą cerę, umyję twarz i zaraz po 15 min jest już bardzo tłusta. Nie mam trądziku - wyleczony. Ale za to pełno wągrów. Jak poradzić sobie z tą tłustą cerą? :(
20 LAT ponad rok temu

Witam!

Niestety, na portalu nie mogę polecać konkretnych produktów. Dostępnych jest wiele preparatów specjalnie dla tłustej skóry. Spośród tej ogromnej ilości warto wybierać "linie apteczne", ponieważ zawierają większe stężenie składników aktywnych, a co za tym idzie ich skuteczność jest znacznie większa niż dostępnych w drogeriach. Warto używać produktów z tej samej serii, ponieważ często ich działanie wzajemnie się uzupełnia. Mam tu na myśli produkty oczyszczające, pielęgnacyjne oraz ew. do makijażu.

Pozdrawiam