Problemy skórne u 18-latki

Jestem osobą z problemami skórnymi ( mam 18 lat ) chciałabym prosić o rady w zwalczaniu wągrów, ich pozbywaniu się

ważna jest pielęgnacja skóry w domu. Proponuję stosować apteczne kosmetyki dedykowane skórze tłustej, unikać słońca/solarium, palenia tytoniu, zawsze dokładnie zmywać makijaż. Pomocna będzie seria mikrodermabrazji laserowych lub peelingów karbonowych, ewentualnie peelingów medycznych. Jeśli powyższe postępowanie nie pomoże, należy rozważyć wizytę u dermatologa.